Wynajem powierzchni produkcyjnych


Wynajem powierzchni produkcyjnych

Funkcjonalne hale produkcyjne wynajem

Planujesz rozpocząć własną produkcję? Potrzebujesz jednak odpowiedniego miejsca do prowadzenia swojej działalności? Sprawdź naszą ofertę! Do Państwa dyspozycji oddajemy funkcjonalne hale produkcyjne wynajem, których dużym atutem jest dogodna lokalizacja, niska cena oraz korzystne warunki najmu.

Posiadamy rozległe i w pełni funkcjonalne hale produkcyjne do wynajęcia, idealne dla przedsiębiorców z różnych branż. Nasze hale produkcyjne wynajem to idealna propozycja dla osób planujących na przykład prowadzić hurtownię czy rozpocząć własną, dowolną działalność produkcyjną, zgodną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość dostosowania wielkości powierzchni produkcyjnej do indywidualnych wymagań przyszłego najemcy. W pełni uwzględniając oczekiwania naszych Klientów oraz specyfikę konkretnej branży, zapewniając możliwość adaptacji hal produkcyjnych, pomieszczeń magazynowych oraz zaplecza, niezbędnego przy prowadzeniu działalności produkcyjnej. Ponadto zapewniamy pełne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej hali pod planowaną produkcję. Nasza oferta jest elastyczna bowiem to klient decyduje o wielkości wynajmowanej powierzchni pod planowaną przez siebie produkcję - w zależności od potrzeb wynajmowana przez niego hala produkcyjna może składać się z jednego lub kilku pomieszczeń.

Doskonała lokalizacja hal produkcyjnych ATRIA

Kompleks powierzchni magazynowo-produkcyjnych ATRIA, usytuowany w miejscowości Toszek koło Gliwic przy ulicy Wilkowickiej 52 stanowi znakomitą lokalizację dla prowadzenia działalności produkcyjnej. Nasze powierzchnie i hale produkcyjne wraz z otaczającym obiekt terenem to doskonała inwestycja na przyszłość, gdyż z roku na rok aglomeracja śląska zyskuje na znaczeniu i przyciąga coraz to nowych i znaczących inwestorów. Już dziś zadzwoń i zapytaj o nasze hale produkcyjne na wynajem.

ATRIA hale produkcyjne na wynajem - zalety:

ATRIA hale produkcyjne na wynajem - zalety

Zapytaj nas o hale produkcyjne wynajem oraz zapoznaj się z dokładną charakterystyką kompleksu ATRIA.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń. Nasza profesjonalna kadra z chęcią doradzi i odpowie na wszystkie Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy.