Hale i magazyny do wynajęcia Śląsk


Hale i magazyny do wynajęcia, hale magazynowe do wynajęcia, magazyny do wynajęcia śląsk

WYNAJEM POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH

Szukasz odpowiedniego magazynu do wynajęcia lub hali magazynowej, zapewniających elastyczne i bezpieczne składowanie towarów? Interesuje Cię wynajem magazynu na Śląsku? Cenisz sobie strategiczną lokalizację, niską cenę i wysoką jakość obsługi magazynowej? Jeśli tak to Powierzchnie Magazynowe ATRIA będą stanowiły dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Proponujemy przestronne powierzchnie magazynowe do wynajęcia oraz lokale biurowe i socjalne mieszczące się w wyjątkowym kompleksie magazynowym ATRIA, zlokalizowanym w miejscowości Toszek koło Gliwic.

ATRIA powierzchnie magazynowe do wynajęcia to zaplecze logistyczne, które jest niezbędne w każdym przedsiębiorstwie oraz firmie. Znajdujące się w naszej ofercie powierzchnie magazynowe do wynajęcia cechuje dogodna lokalizacja, niska cena, korzystne warunki najmu oraz duża funkcjonalność. To niezwykle atrakcyjna oferta, z której korzystają klienci zarówno z Polski jak i zagranicy.

WYNAJEM MAGAZYNU NA ŚLĄSKU - ZALETY

Mało kto wie ale Śląsk to obecnie - zraz po Warszawie - największy rynek magazynowy w Polsce. Potencjał gospodarczy Śląska z roku na rok wzrasta, dzięki czemu wynajem magazynu na Śląsku stanowi obecnie doskonałą inwestycję na przyszłość. Do gospodarczych atutów województwa śląskiego należą m.in. duża liczba mieszkańców, gęsta sieć drogowa, kolej pasażerska i towarowa a także port lotniczy Pyrzowice. ATRIA magazyny do wynajęcia Śląsk to zatem doskonała propozycja dla osób szukających funkcjonalnych i tanich magazynów na wynajem o dużym potencjale gospodarczym.

ATRIA - MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA ŚLĄSK

Przekonaj się, że wynajem magazynu na Śląsku nie musi być drogi

Powierzchnie Magazynowe ATRIA to rozległy kompleks obiektów magazynowo przemysłowych, zlokalizowany w sercu województwa śląskiego tj. w miejscowości Toszek koło Gliwic. Dojazd do kompleksu jest w pełni utwardzony a cały magazyn i wszystkie hale magazynowe posiadają podstawowe media. Oferujemy wynajem magazynu na Śląsku, połączony m.in. z kompleksową obsługą towarową, zapewniając najemcom pełen osprzęt magazynowy (w tym wózki widłowe), magazyn z rampą oraz pomoc we wszystkich czynnościach związanych z załadunkiem i rozładunkiem towaru. W naszej ofercie znajdziesz przestronne i tanie magazyny do wynajęcia Śląsk.

FUNKCJONALNE HALE MAGAZYNOWE DO WYNAJĘCIA

Wynajem hali magazynowej - bezpiecznie i tanio

W ofercie firmy ATRIA znajdują się funkcjonalne hale przemysłowe oraz hale magazynowe do wynajęcia, które mogą zostać zaaranżowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami przyszłego najemcy. Nasz główny obiekt stanowi hala magazynowa o powierzchni około 7.200 m2, składająca się z trzech odrębnych naw, każda o pow. około 2.400 m2 i wysokości 7m, zapewniające możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni hali. Wynajem hali magazynowej można połączyć z najęciem wygodnych pomieszczeń biurowych oraz praktycznego zaplecza socjalnego. Zdjęcia naszych obiektów znajdziesz w dziale Galeria. Hale magazynowe do wynajęcia? To tylko ATRIA!

Chcesz wynająć magazyn na Śląsku? Zadzwoń do nas pod numer +48 501 423 701 lub + 48 501 423 707. Możesz również skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.

ATRIA - funkcjonalne i tanie magazyny do wynajęcia Śląsk

funkcjonalne i tanie magazyny do wynajęcia Śląsk, hale magazynowe do wynajęcia

Zaletami Powierzchni Magazynowych ATRIA są:

Dodatkowo:

MAGAZYN Z RAMPĄ ROZŁADUNKOWĄ STAŁĄ

magazyn z rampą, hale magazynowe do wynajęcia, magazyny do wynajęcia śląsk

W trosce o komfort naszych klientów Magazyn ATRIA został wyposażony w szeroką rampę rozładunkową stałą. Rampa to element niezbędny dla komfortowego i wygodnego załadunku i rozładunku towarów. Znajdująca się na terenie kompleksu rampa została w pełni dostosowana do pojazdów typu TIR, dzięki czemu magazyn ATRIA spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapytaj o nasz magazyn z rampą rozładunkową.

Atria Toszek to przestronny i tani magazyn do wynajęcia na Śląsku (magazyny do wynajęcia Śląsk).

Zapytaj naszego doradcę o wynajem powierzchni magazynowych oraz magazyn z rampą by dowiedzieć się więcej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych. Zadzwoń do nas pod numer +48 501 423 701 lub + 48 501 423 707 i dowiedz się więcej o naszej ofercie wynajmu powierzchni magazynowych. Możesz również skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.