Plac składowy do wynajęcia


Interesuje Cię tani plac składowy do wynajęcia?

Szukającym miejsca do składowania swoich towarów proponujemy nasz przestronny, ogrodzony i odpowiednio zabezpieczony tani plac składowy, którego nawierzchnia jest przygotowana do przyjęcia nawet bardzo dużych obciążeń. Zapewniamy sprawne i bezpieczne składowanie towarów na terenie kompleksu magazynowego ATRIA w miejscowości Toszek koło Gliwic, ul. Wilkowicka 52. W ofercie najmu proponujemy place składowe znajdujące się na terenie naszego obiektu, który jest monitorowany i chroniony przez profesjonalne biuro ochrony mienia przez 24h/dobę, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa swoich materiałów oraz towarów. W ramach najmu możliwe jest wydzielenie dowolnej powierzchni placu składowego w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Naszym atutem jest wygodny dojazd kołowy oraz kolejowy do wynajmowanych przez nas placów składowych. Kompleks ATRIA sąsiaduje z węzłem komunikacyjnym autostrady A4 oraz planowanej autostrady A1. Nasze place do przechowywania są w pełni funkcjonalne - posiadamy wszelkie niezbędne urządzenia do składowania oraz pełen osprzęt przeładunkowy. Nasza kadra służy pomocą we wszystkich czynnościach załadunkowych czy rozładunkowych.

Funkcjonalny i tani plac składowy? To tylko w Toszku na Śląsku!

Wynajem placu składowego na terenie województwa śląskiego to doskonała inwestycja. Dlaczego? Ponieważ obszar aglomeracji śląskiej z roku na rok zyskuje na znaczeniu pod względem atrakcyjności dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz posiada gęstą sieć drogową i wysoką liczbę mieszkańców, będących potencjalnymi klientami przedsiębiorstwa.

Tani plac składowy na Śląsku? Tylko u nas!

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych poprzez nasz formularz kontaktowy. Nasza wykwalifikowana kadra z chęcią odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Powierzchnie Magazynowe ATRIA - tu znajdziesz swój tani plac składowy!

Plac składowy