Hale przemysłowe na wynajem


Hale przemysłowe na wynajem

Powierzchnie magazynowe ATRIA w Toszku posiadają w swojej ofercie hale przemysłowe na wynajem, które idealnie nadają się na cele produkcyjne oraz magazynowe. Oferujemy wynajem powierzchni przemysłowych (hale przemysłowe wynajem) wraz z pełnym zapleczem oraz obsługą magazynową. Jesteśmy właścicielem obiektów, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne czynsze oraz dopasowanie pomieszczeń do indywidualnych potrzeb klienta.

Hale przemysłowe wynajem - zalety wynajmu w Atria

Zalety wynajmu hali przemysłowej w Atria Toszek to przede wszystkim:

inne zalety wynajmu powierzchni przemysłowej właśnie w Atria to:

Zapraszamy do współpracy. Chcesz wynająć halę przemysłową? Zadzwoń do nas pod numer +48 501 423 701 lub + 48 501 423 707 i dowiedz się więcej o naszej ofercie hal przemysłowych na wynajem. Możesz również skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego. Podpowiemy jak zorganizować produkcję i odpowiemy na pytania.

Hale przemysłowe wynajem - dlaczego warto?

Budowa oraz utrzymanie własnej hali przemysłowej jest związane z koniecznością ponoszenia bardzo dużych kosztów dlatego wielu przedsiębiorców, zajmujących się produkcją towarów decyduje się na wynajem hal i pomieszczeń biurowych. Wynajem potrzebnych im powierzchni przemysłowych, pozwala uniknąć konieczności zaciągnięcia uciążliwego kredytu a tym samym na zmniejszenie wkładu finansowego i dokonanie optymalizacji kosztów.

Wynajmujący hale przemysłowe nie są również narażeni na załatwianie skomplikowanych formalności związanych z budową. Dodatkowo mają możliwość zmiany lokalizacji w każdym czasie. Wynajem hali przemysłowej jest zatem w wielu przypadkach najbezpieczniejszym i najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Czym są hale przemysłowe?

Hale przemysłowe to pomieszczenia lub budynki przeznaczone główne na cele produkcyjne i magazynowe. Przyjmuje się, że hale produkcyjne oraz magazynowe są dwoma rodzajami hal przemysłowych. Dobrze funkcjonująca hala przemysłowa powinna się cechować:

Nasze obiekty posiadają wszystkie te cechy. Dodatkowo od kilku lat daje się zaobserwować dynamiczny rozwój branż przemysłowych, który nakłada na przedsiębiorców chcących odnieść sukces na rynku konieczność zapewnienia swoim zakładom odpowiedniego zaplecza. Powinno to być zaplecze, które umożliwi prowadzenie sprawnej i wydajnej produkcji, połączonej ze składowaniem wyprodukowanych towarów.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Kompleks magazynowy Atria w Toszku posiada w swej ofercie wynajmu różnorodne obiekty o przeznaczeniu produkcyjnym, biurowym jak i magazynowym.

Sprawdź również: Wynajem hali magazynowej | Powierzchnie produkcyjne

Wynajem hali przemysłowej - od czego zacząć?

Decydując się na wynajem hali przemysłowej należy w pierwszej kolejności przeanalizować aktualne lub planowane procesy produkcyjne, dzięki czemu będzie można ustalić jakie cechy powinno mieć wynajmowane pomieszczenie. Często nie jest to łatwe dlatego pracownicy Magazynu Atria w Toszku służą swym doświadczeniem w zakresie logistyki i zarządzania produkcją. Chętnie doradzą najemcom w jaki sposób dobrze zaplanować produkcję aby optymalnie wykorzystać wynajmowane powierzchnie.

Zadzwoń do nas pod numer +48 501 423 701 lub + 48 501 423 707. Dowiedz się więcej o naszej ofercie hal przemysłowych na wynajem. Możesz również skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.

Serdecznie zapraszamy!